Антонка Posted November 11, 2009 Posted November 11, 2009 собственно сабж.ю-тубишки хотя бы: всё оно как-то веселее, чем пока по сцылке откроются...
Admin Posted November 12, 2009 Posted November 12, 2009 Конечно можно, вот так: [media]http://[/media]Либо просто ткаешь на значёк медиа в окне ответа
Антонка Posted November 12, 2009 Author Posted November 12, 2009 попробуем-ка...реклама моей цешки:[media]http://www.youtube.com/watch?v=mj_dFns3U10
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now